Preces atgriešana

Mēs saprotam, ka atrast savu īsto izmēru grūtniecības laikā ir grūti, tāpēc mēs piedāvājam saviem internetveikala www.9menesi.lv pircējiem pilnu pirkuma atmaksu, ja atgriešanas iesniegums saņemts 14 dienu laikā no preces iegādes brīža. Lai preci varētu atgriezt un Jūs saņemtu savu naudu atpakaļ, jāievēro 4 punkti:

1. Prece jāatgriež 14 dienu laikā no iegādes brīža;

2. Precei jābūt nelietotai, nebojātai un tīrai;

3. Precei jābūt oriģinālā iepakojumā un iegādātai par pilnu cenu (prece bez atlaides un akcijas cenas);

4. Precei jābūt ar visām cenu birkām, kā saņemšanas brīdī.

Ja šie 4 punkti nav ievēroti, preces atgriešana, diemžēl, nav iespējama.

Uzmanību! Precēm izpārdošanas laikā un ar akcijas cenām tiek piemēroti īpaši atgriešanas noteikumi (skatīt katram apģērbam sadaļā "Atlaides" individuāli pie preces apraksta atgriešanas noteikumus).

Higēnisku apsvērumu dēļ, apakšveļa un zeķubikses netiek pieņemtas atgriešanai. Peldkostīms ir jāpielaiko uz savas apakšveļas, pretējā gadījumā tas var netikt pieņemts atgriešanai. Kāzu kleitas netiek pieņemtas atgriešanai. Internetveikalā www.9menesi.lv nepiedāvājam preču maiņu. Ja nepieciešams cits izmērs, piesaki savu izvēlēto preci atgriešanai un pēc tam pasūti pareizo izmēru.

Ja izlemjat atgriezt iegādāto preci internetveikalā "9 mēneši":

  • SVARĪGI! Veikals "9 mēneši" nepieņem preci atgriešanai, kura ir iegādāta ar atlaidi.
  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".
  • 9 mēneši saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā. Veikals "9 mēneši" nepieņem preci atgriešanai, kura ir iegādāta ar atlaidi.
  • Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi info@9menesi.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu, kā arī aizpildīt pasūtījumam pievienoto "Preču atgriešanas" veidlapu un kopā ar pasūtījumu to ar pasta starpniecību nosūtīt uz adresi: Stabu iela 61 k2-29, Rīga;  vai  ar Omnivas starpniecību nosūtot to uz t/c Bērnu Pasaule Rimi Omniva pakomāts (Matīsa iela 25). Lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, pirms preces nosūtīšanas atpakaļ, veiciet saziņu ar uzņēmuma pārstāvi ar e-pasta starpniecību pa e-pastu info@9menesi.lv.
  • 2 nedēļu laikā jeb 14 kalendāro dienu laikā patērētājs tiks informēts par pieņemto lēmumu preču atgriešanas jautājumā. Pilna maksājuma summa (izņemot pasta/piegādes izdevumu summa) tiks ieskaitīta Jūsu norādītajā bankas kontā 15 līdz 20 kalendāro dienu laikā no preču atgriešanas lēmuma pieņemšanas brīža (lēmuma pieņemšanas brīdī precei jābūt atgrieztai www.9menesi.lv noliktavā). Kamēr prece nav atpakaļsaņemta noliktavā, lēmums par preces atgriešanu netiks pieņemts.
  • Preču atgriešanas izmaksas sedz patērētājs personīgi. 

Grozs ir tukšs / 0€