Preces atgriešana

Mēs saprotam, ka atrast savu īsto izmēru grūtniecības laikā ir grūti, tāpēc mēs piedāvājam saviem internetveikala www.9menesi.lv pircējiem pilnu pirkuma atmaksu, ja atgriešanas iesniegums saņemts 14 dienu laikā no preces iegādes brīža. Lai preci varētu atgriezt un Jūs saņemtu savu naudu atpakaļ, jāievēro 4 punkti:

1. Prece jāatgriež 14 dienu laikā no iegādes brīža;

2. Precei jābūt nelietotai, nebojātai un tīrai;

3. Precei jābūt oriģinālā iepakojumā;

4. Precei jābūt ar visām cenu birkām, kā saņemšanas brīdī.

Ja šie 4 punkti nav ievēroti, preces atgriešana, diemžēl, nav iespējama.

Higēnisku apsvērumu dēļ, apakšveļa un zeķubikses netiek pieņemtas atgriešanai. Peldkostīms ir jāpielaiko uz savas apakšveļas, pretējā gadījumā tas var netikt pieņemts atgriešanai. 

Ja izlemjat atgriezt iegādāto preci internetveikalā "9 mēneši":

  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā".
  • 9 mēneši saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta vai nav pilnā komplektācijā. 
  • Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam nosūtīt pieprasījumu uz e-pasta adresi info@9menesi.lv, norādot pasūtījuma numuru un datumu, kā arī aizpildīt pasūtījumam pievienoto "Preču atgriešanas" veidlapu un atgrieziet preci ar Omniva palīdzību. Lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu, pirms preces nosūtīšanas atpakaļ, veiciet saziņu ar uzņēmuma pārstāvi ar e-pasta starpniecību pa e-pastu info@9menesi.lv, lai vienotos par konkrētiem Omniva pakomātiem un saņēmēja datiem.
  • 2 nedēļu laikā jeb 14 kalendāro dienu laikā patērētājs tiks informēts par pieņemto lēmumu preču atgriešanas jautājumā. Pilna maksājuma summa (izņemot pasta/piegādes izdevumu summa) tiks ieskaitīta Jūsu norādītajā bankas kontā 15 līdz 20 kalendāro dienu laikā no preču atgriešanas lēmuma pieņemšanas brīža (lēmuma pieņemšanas brīdī precei jābūt atgrieztai www.9menesi.lv noliktavā). Kamēr prece nav atpakaļsaņemta noliktavā, lēmums par preces atgriešanu netiks pieņemts.
  • Preču atgriešanas izmaksas sedz patērētājs personīgi. 

Grozs ir tukšs / 0€