Piegāde

Pēc pirkuma veikšanas interneta veikalā www.9menesi.lv, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu no SIA "9 mēneši" par Jūsu veikto pasūtījumu, kuram sekos priekšapmaksas rēķins, kurš jāapmaksā noteiktā termiņā (norādīts priekšapmaksas rēķinā). Prece tiek izsūtīta 2-7 darba dienu laikā no apmaksas brīža.

UZMANĪBU! Ja pasūtījumu veicat piektdienas dienā, pēc plkst. 17.00, tas tiks apstrādāts pirmdienā, sakarā ar to, ka pasūtījumus piektdienās pēc plkst. 17.00 un brīvdienās neapstrādājam! Pasūtot pasūtījumu sestdienā vai svētdienā, tas tiks apstrādāts pirmdienā.

1.1. Ja dažādu iemeslu dēļ (izpirkta prece, kļūda sistēmā u.c.) kāda no Jūsu apmaksātajām precēm nav pieejama, tad uz Jūsu bankas kontu preces vērtībā pilnā apmērā tiek veikta apmaksa par trūkstošo preci 3 dienu laikā. Pieejamā prece tiek izsūtīta 2-7 darba dienu laikā. Atsevišķos gadījumos, piemēram, izpārdošanu laikā preces izsūtīšana var kavēties, taču par to tiksiet informēts ar e-pasta starpniecību.

Pasūtījumus piegādājam uz jebkuru pasaules valsti.

Jums ir iespēja preces saņemt:

* OMIVA pakomāti - piegādes izmaksas 5 EUR. Pakomātu atrašānās vietu karte pieejama šeit.

* OMNIVA kurjera pakalpojumi  - 9 EUR Rīgas robežās (citās Latvijas pilsētās izmaksas tiek rēķinātas un piestādītas katram pasūtījumam individuāli).

* Latvijas Pasts - 5 EUR (Latvija), 15 EUR (pārējās pasaules valstis).

UZMANĪBU! SIA "9 mēneši" nav atbildīgs par preču piegādes kavējumiem, kas radušies kurjerdienesta rīcības rezultātā.

Grozs ir tukšs / 0€