Par mums

2014. gadā kopā ar vīru un ģimenes atbalstu atvērām  "9 mēneši" veikalu ar mērķi piedāvāt Baltijas valstu topošajām māmiņām modernu, kvalitatīvu un ilgtspējīgu gaidību un krūtsbarošanas apģērbu no Eiropas, t.sk. Latvijas ražotājiem. Pati esmu mamma 3 dēliem, tāpēc vēlējos piedāvāt apģērbu, kas ir ērts un apgāztu valdošo stereotipu, ka gaidību apģērbs ir valkājams tikai 9 mēnešus. Mūsu veikala apģērbs Jums derēs ilgi pēc grūtniecības, atliek tikai izvēlēties pareizo piegriezumu un modeli.

Lepojamies, ka "9 mēneši" piedāvājumā ir Latvijā ražotas kāzu kleitas. Savas darbības laikā esam sapucējuši vairākus tūkstošus līgavas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Lielbritānijas. Sadarbojamies ar Latvijas gaidību un krūtsbarošanas apģērba ražotājiem, kuriem dodam iespēju ievietot radītos apģērbus mūsu veikalā.

Mūsu apģērbā Jūs varat doties savās ikdienas gaitās - uz darbu, konferencēm, jūru, kāzām vai jebkura veida svētkiem. Mums ir apģērbs ikvienas sievietes gaumei - no klasiski atturīga līdz pat džinsiem ar nodiluma efektu un ādas imitācijas biksēm. Apģērbs, kas piemērots jebkura veida grūtniecībai - gan topošajai māmiņai, kura turpina savas ierastās gaitas, gan māmiņai, kurai ir nepieciešams saudzējošs režīms mājās, jo katra grūtniecība ir unikāla un ar savu norises veidu.

Apsveicu Jūs ar gaidāmo mazuli un ceru, ka izbaudīsiet mūsu apģērbu kolekcijas ar tikpat lielu prieku kā mēs šīs kolekcijas radot. Iepēr visu gaidību laikam nepieciešamo mūsu internetveikalā www.9menesi.lv!

Lai veseli mazuļi un to mammas!

Grozs ir tukšs / 0€