Par mums

Mūsu komanda ir gatava palīdzēt ikvienai topošajai māmiņai  atrast piemērotu grūtnieču apģērbu un nepieciešamos aksesuārus grūtniecības laikā, lai justos komfortabli un skaisti.

Vienīgais grūtnieču un krūtszīdīšanas apģērbu veikals Baltijā, kurš specializējies topošo māmiņu kāzu kleitu radīšanā. 

Veikalā "9 mēneši" (Stabu iela 46/48, Rīga, LV-1011) un www.9menesi.lv ir pieejamas grūtnieču apģērbs un aksesuāri no pasaules vadošajiem zīmoliem: Seraphine (Lielbritānija), Jojo Maman Bebe (Lielbritānija), Happy Mum (Polija), 9fashion (Polija), Isabella Oliver (Lielbritānija), Tiffany Rose (Lielbritānija), Be Mum Style (Lietuva), LW2 (Nīderlande), Attesa (Itālija), Pietro Brunelli (Itālija), MamaJeanius (Lielbritānija), Torelle (Polija), Imanimo (Izraēla), mara mea (Vācija). Daudzi apģērbi ir piemēroti krūtszīdīšanai, kas padara krūtszīdīšanu pieejamu jebkurā vietā, kur mamma dodas ar mazuli. Krūtszīdīšanas zīmoli: LOVE MILK (Zviedrija), Pomkin (Francija), Fancy Mom (Latvija), Happy Mum un Silk&Milk (Latvija).

 Plašā klāstā ir pieejamas grūtnieču zeķubikses. Vienīgais veikals Latvijā, kurš plašā klāstā piedāvā topošo mammu peldkostīmus no Latvijas ražotāja Bogema Lingerie un Lielbritānijas zīmola Jojo Maman Bebe, kā arī Francijas luksusa zīmola Cache Couere.

Preces mazuļiem ir limitētā daudzumā, jo mūsu veikala pamatpiedāvājums ir tikai un vienīgi topošajām mammām. Vairāk par mūsu veikala tapšanas vēsturi lasi šeit.

Laipni gaidīsim Jūs ciemos arī mūsu veikalā "9 mēneši" Stabu ielā 46/48, Rīga, LV-1011 (posmā starp Barona un Čaka ielu).

Lasi par mums vairāk:

* www.maminuklubs.lv

* www.apollo.lv

*www.mammamuntetiem.lv

* www.db.lv

Grozs ir tukšs / 0€