Par mums

Apsveicam Tevi ar gaidībām un ceram, ka Tev patiks mūsu atlasītās grūtnieču apģērbu kolekcijas tikpat ļoti kā mums!

Mēs esam lielākais grūtnieču un krūtszīdīšanas apģērbu veikals Baltijas valstīs, kurš specializējies arī topošo māmiņu kāzu kleitu radīšanā. Lepojamies arī ar Latvijā radītām kāzu kleitām un atsevišķām apģērbu līnijām, kuras radītas tepat Latvijā ar lielu mīlestību un individuālu pieeju. Kāzu kleitas piedāvājam no Lielbritānijas, Latvijas un Polijas vadošajiem ražotājiem - katra topošā līgaviņa gaidībās atradīs savām vēlmēm un budžetam piemērotu kāzu tērpu. 

Internetveikalā www.9menesi.lv pieejamie apģērbi nav masu produkcija; tie ir Eiropas mazo dizaineru (Latvija, Lielbritānija, Polija, Lietuva, Nīderlande, Zviedrija un Itālija) radīti apģērbi ar augstu kvalitāti un pievienoto vērtību. Mēs esam par kvalitāti, nevis kvantitāti. Veikals www.9menesi.lv ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts Latvijā 2014.gadā kā ilgi plānots un lolots sapnis.

Vairāk nekā pusi no mūsu veikalā atrodamajiem apģērbiem  ir arī piemēroti krūtszīdīšanai, kas padara krūtszīdīšanu pieejamu jebkurā vietā, kur mamma dodas ar mazuli. Mūsu veikalā www.9menesi.lv atradīsiet īpaši izmeklētas kolekcijas topošajām māmiņām, kuras ir darba attiecībās - klasiska stila kleitas, svārki un blūzes. Jāapmeklē svinīgs pasākums? Nesatraucieties, mums ir svētku tērpi plašā piedāvājumā ikvienas māmiņas gaumei. Lepojamies ar izcilas kvalitātes grūtnieču bikšu kolekciju. Veikalā www.9menesi.lv atradīsi visu, kas nepieciešams grūtniecei - naktsveļu, zeķubikses, bikses, džinsa bikses, legingus, kleitas ikdienai un svētkiem, kāzu kleitas, virsjakas, džemperus, topus un blūzes. 

Vairāk par mūsu veikala tapšanas vēsturi lasi šeit.

Lasi par mums vairāk:

* www.maminuklubs.lv

* www.apollo.lv

*www.mammamuntetiem.lv

* www.db.lv

Grozs ir tukšs / 0€